Skip to main content
PL | EN

O nas

Water Planet to kanał telewizyjny przeznaczony dla wszystkich pasjonatów wodnego świata. Dzięki niemu odkryjesz tętniące bogactwem podwodne życie, jego tajemnicze i niezbadane głębiny,. Przeżyjesz niesamowitą przygodę, która wyzwoli w tobie prawdziwego wilka morskiego.

 

Naszą bogatą ofertę podzieliliśmy na cztery działy tematyczne:

 

Wodne środowisko to podróż do niedostępnych zakątków naszego globu, to mistrzowskie zdjęcia, które odsłaniają dziewicze piękno wodnego królestwa. Wybrzeża Nowej Zelandii, przylądek Horn czy lodowiec Chloe stanowią zaledwie namiastkę tego, co dopiero zobaczysz. Wodne środowisko odkryje przed tobą fascynujące głębiny w ich najgroźniejszej odsłonie. Poznasz podwodnych predatorów, którzy atakują z każdej strony i skutecznie napędzą ci stracha. Spotkasz ludzi przeciwstawiających się bezwzględnej eksploatacji środowiska, a także tych ratujących zagrożone gatunki. To właśnie oni wyjaśnią Ci, jaki wpływ ma działalność człowieka na wodny ekosystem.

 

Mokra robota pozwoli Ci przyjrzeć się pracy ratowników oraz straży przybrzeżnej w zatłoczonych kurortach turystycznych. Zobaczysz, jak wiele problemów i zagrożeń to efekt lekkomyślności i głupoty. Mokra Robota nie pozwoli Ci się nudzić, bo ludzka bezmyślność nie zna granic. Dzięki niej poznasz trud pracy w portach i na statkach, ale także na planach filmowych, bo gdzie, jak nie w oceanie czają się rekiny, potwory i potężne żywioły zniszczenia.

 

Morskie historie to gratka dla pasjonatów morskich bitew Prezentacje najciekawszych strategii działań wojennych na morzu, kulisy dramatycznych wydarzeń, w których ważyły się losy świata, w połączeniu ze zrekonstruowanym materiałem archiwalnym przeniosą Cię w czasie i dostarczą niezapomnianych wrażeń. Historia to również eksplorowanie morskiego dna, poszukiwanie skarbów, zatopionych wraków, odkrywanie nowych faktów tragedii Titanica, to miejsce dla prawdziwych łowców przygód.

 

Głębia życia jest dla tych, co lubią złapać wiatr w żagle. Buzująca w żyłach adrenalina ekstremalnych sportów takich jak: rafting, surfing, kajakarstwo górskie, kitesurfing pozwoli Ci wyrwać się z prozy życia i włączyć piąty bieg. Głębia życia jest opowieścią o ludziach, którzy zostawili wszystkie troski za sobą i wypłynęli na głębokie morze... o ludziach, którzy zmagając się z siłami natury i pokonując własne słabości odmienili swoje życie.

 

Po co schodzić na ziemię? Zanurz się w oceanie możliwości z Water Planet.

 

Aktualności

 

Od 22 lutego 2023 roku stacja WATER PLANET jest dostępna w wybranych pakietach sieci Orange

Pozycja 257

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in Drupal\Core\Controller\ControllerResolver->doGetArguments() (line 139 of core/lib/Drupal/Core/Controller/ControllerResolver.php).
  • Deprecated function: array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in Drupal\Core\Controller\ControllerResolver->doGetArguments() (line 139 of core/lib/Drupal/Core/Controller/ControllerResolver.php).
  • Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include() (line 444 of vendor/composer/ClassLoader.php).